telefon505 038 748 mailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt

Kontakt

Prowadzisz inwestycję budowlaną i poszukujesz firmy, która sprawnie dostarczy Ci system rusztowań? Skontaktuj się z nami! Oferujemy sprzedaż rusztowań BOSTA 70 oraz BOSS. Jeśli nie jesteś zainteresowany kupnem nowego rusztowania, stwarzamy możliwość wynajmu rusztowań.

Nie musisz się o nic martwić! Zajmiemy się dowozem i montażem rusztowania oraz jego demontażem.

Pomimo tego, że głównym terenem naszych działań jest Śląsk i Małopolska, podejmiemy się również zleceń z innych części kraju.

Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych przez nas usług oraz terminową realizację zleceń. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

 

Krzysztof Kapałka

S.K.A.T. RUSZTOWANIA
ul. Stawowa 15b/3
41-103 Siemianowice Śląskie
Tel. kom. 505 038 748

Biuro i magazyn
Siemianowice Śląskie
ul. Chemiczna 14

Krzysztof Kapałka S.K.A.T. RUSZTOWANIA

Stawowa 15b/3
41-103 Siemianowice Śląskie
Telefon: 505 038 748
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Zobacz także:

Kompleksowa obsługa z zakresu rusztowań

Kompleksowa obsługa z zakresu rusztowań

Głównym profilem działalności firmy S.K.A.T.  jest wynajem i sprzedaż rusztowań, a także ich profesjonalny montaż i demontaż oraz usługi transportowe, w ramach których dowozimy rusztowania pod wskazany przez Klienta adres.

Nie boimy się wyzwań

Nie boimy się wyzwań

Nasza działalność skupia się na terenie Śląska i Małopolski, lecz podejmujemy się również realizacji zleceń obejmujących całą Polskę.

Rusztowania BOSTA 70 i typu BOSS

Rusztowania BOSTA 70 i typu BOSS

Nasza oferta obejmuje wynajem, montaż i demontaż rusztowań ramowych systemu BOSTA 70 oraz rusztowań przejezdnych aluminiowych typu BOSS.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.